نانوحباب کویرتک

تماس با ما:​

05144641951 _ 09157322725​

۰۹۱۵۷۳۲۲۷۲۵

فناوری نانو توانایی طراحی ساختارها را با دقت و ظرافت مولکولی اتمی فراهم میآورد. این به معنای مهندسی دقیق یک ســاختار در حد میلیاردیم متر یا همان نانومتر اســت. ســاختارهایی که با این دقت تهیه میشــوند، خصوصیات ویژه و منحصربهفردی از خود نشان میدهند. نانوحباب ها به واسطه ی بروز خواص ویژه و منحصر بفردی مانند پایداری بیش از انتظار، دارا بودن بار سطحی منفی و ایجاد گونه های فعال اکسیژن، در سال های اخیر، توجه بسیار زیادی را در زمینه های متفاوتی مانند صنعت آب، کشاورزی و پزشکی به خود معطوف کرده اند.

نصب و راه اندازی ژنراتور نانو حباب در مرغداری به منظور جلوگیری از تشکیل بیوفیلم در دیواره ی لوله ها و انشعابات منتهی به آبخوری و درنتیجه پیشگیری از تداخلات دارویی به وجود آمده در طول دوره ی پرورش

خراسان رضوی سبزوار بخش ششتمد

مجری طرح شرکت کویرتک سربداران

توضیحات

استفاده از آب چاه در پرورش مرغ‌های گوشتی و همچنین مرغ‌های تخم‌گذار بسیار رایج است. این منابع آبی دارای اکسیژن محلول بسیار کمی هستند .
ثابت شده است که آب غنی از اکسیژن با بهبود متابولیسم بدن، عامل موثری برای بهبود کارایی خوراک در پرندگان است که منجر به افزایش 32 درصدی راندمان خوراک و کاهش 12 درصدی هزینه های خوراک می شود. سطح بالای DO کیفیت آب را با کاهش یا حذف گازهای مضر، مواد معدنی و عوامل بیماری زا بهبود می بخشد. پرندگان به اکسيژن کافی براي بهبود متابوليسم بدن و جذب بالاتر مواد غذایی نياز دارند. مکمل اکسیژن باعث بهبود پارامترهای خون از جمله تری اسیل گلیسرید، کلسترول تام و لیپوپروتئین و کلسترول با چگالی کمتر می شود.

علاوه بر این،افزایش اکسیژن محلول در آب استفاده شده برای جوجه های گوشتی باعث افزایش قابل توجه تولید گلوبولین ها، یعنی. تولید IgG و IgM خواهد شد

گالری
نصب و راه اندازی ژنراتور نانو حباب در مرغداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *