نانوحباب کویرتک

تماس با ما:​

05144641951 _ 09157322725​

۰۹۱۵۷۳۲۲۷۲۵

نانو حباب ها برای کشاورزی هیدروپونیک

گیاهان برای زندگی به آب نیاز دارند، اما برای رشد به آب باکیفیت نیاز دارند. بهبود کیفیت آب و افزایش اکسیژن در آب نقش بسایر مهمی در رشد گیاه ایفا می کند. استفاده از فناوری نانوحباب‌ کویرتک در کشاورزی اکسیژن را به آب آبیاری تزریق می‌کند که این امر باعث می شود اکسیژن بیشتری در نزدیکی منطقه ریشه وجود داشته باشد که جذب مواد مغذی و مقاومت گیاه را در برابر تنش‌های محیطی افزایش می‌دهد. 

فناوری نانوحباب در آبیاری مزارع کشاورزی

فناوری های هوادهی موجود درکشاورزی حداقل سطوح اکسیژن مورد نیاز در آب برای انواع مختلف گیاهان را با مشکل مواجه کرده است. سطح اکسیژن با توجه به طول سیستم لوله کشی و مدت زمانی که از هواکش تا محصول نهایی طی می کند کاهش می یابد. بنابراین ریشه و خود گیاه دارای کمبود اکسیژن می شود که بر عملکرد تولید، کیفیت محصول و تقاضای بیشتر برای آفت کش ها تأثیر می گذارد.

سیستم نانوحباب یک فناوری نوآورانه است که با استفاده از آن در صنعت کشاورزی هیدروپونیک باعث بالا رفتن اکسیژن اب می شود. ژنراتو های نانوحباب های کویرتک با تزریق میلیاردها حباب اکسیژن به آب، آب تمیز با سطح اکسیژن حداقل 100 درصد به میزان 15 تا 20 پی پی ام (قسمت در میلیون) افزایش می یابد و در نتیجه به سطح اکسیژن 30 پی پی ام می رسد.

حباب های نانو به قدری کوچک هستند که حتی در حین انتقال به محصول از طریق لوله ها در آب شناور می مانند. شما در واقع می توانید آن را به عنوان ذخیره ای از اکسیژن در آب ببینید. با استفاده از دستگاه های نانو حباب در کشاورزی به نتایج عالی در تولید محصول دست خواهید یافت. اکسیژن با حمایت از رشد گیاه، کاهش استرس و جلوگیری غیرمستقیم از بیماری، رشد بهتر گیاه را تضمین می کند. نانوحباب‌ها ظرفیت شناور خنثی دارند و بنابراین می‌توانند برای هفته‌ها بدون اینکه به سطح آب بروند، در آب باقی بمانند. حتی در آب گرم، حباب ها تا حد زیادی حفظ می شوند

خطر از دست دادن محصول خود را کاهش دهید.

کشاورزی هیدروپونیک

بهبود سلامت ریشه

با افزایش اکسیژن در آب، اکسیژن کافی به ریشه گیاه میرسد و این امر باعث بهبود سلامت ریشه گیاه می شود.

کشاورزی هیدروپونیک

سرکوب عوامل بیماری زا

با افزایش اکسیژن در آب عوامل بیماری زا ازبین می روند و طول عمر و باردهی  گیاه افزایش می یابد.

کشاورزی هیدروپونیک

افزایش راندمان جذب مواد مغذی

با افزایش اکسیژن در آب باعث افزایش راندمان جذب مواد مغذی و توانمندسازی گیاهان برای مقاومت بهتر در برابر تنش های محیطی با آب غنی از اکسیژن می شود.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما تماس بگیرید.

05144641951 _ 09157322725​