نانوحباب کویرتک

تماس با ما:​

05144641951 _ 09157322725​

۰۹۱۵۷۳۲۲۷۲۵

نانوحباب در صنعت نفت و گاز

نفت و گاز

فناوری نانو حباب باعث افزایش کارایی در جداسازی نفت از آب و کاهش سولفید هیدروژن (H2S) می شود. شرکت کویرتک با بهره‌گیری از خواص منحصر به فرد نانوحباب‌ها، شرکت‌های نفتی را کارآمدتر می‌کند و سود نهایی آنها را بهبود می‌بخشد.

جداسازی آب روغن

اولین روش در فرآیند جداسازی، شناور سازی است. در شناورسازی، حباب‌های گاز به قطرات نفت در آب می‌چسبند تا سرعت لخته سازی را افزایش دهد. هنگامی که روی سطح آب قرار گرفت، می توان بخش زیادی از روغن آزاد موجود در آب را از بین برد. فناوری تزریق گاز این فرآیند را با ارسال حجم بالایی از حباب‌های نانو به داخل آب افزایش می‌دهد. حباب‌های نانو در مقایسه با حباب‌های بزرگ‌تر، ویژگی‌های منحصربه‌فردی از خود نشان می‌دهند که آن‌ها را برای جداسازی آب از روغن مناسب می‌سازد.

کاهش H2S

سولفید هیدروژن (H2S) یک ترکیب شیمیایی است که در اثر تجزیه میکروبی مواد آلی در غیاب اکسیژن تولید می شود. H2S معمولاً در سایت‌های چاه نفت و گاز طبیعی، پالایشگاه‌های نفت و در خطوط لوله مورد استفاده برای حمل نفت خام و گاز طبیعی یافت می‌شود. غلظت H2S معمولاً به محل، عمق و کیفیت چاه نفت بستگی دارد. سولفید هیدروژن برای انسان سمی است، به راحتی می تواند منفجر شود و همچنین باعث خوردگی تاسیسات گردد. فناوری نانو حباب کویرتک یک روش درمانی بسیار موثر است که به سرعت و به طور موثر H2S را کاهش می دهد.

نانوحباب در صنعت نفت و گاز
جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما تماس بگیرید.

05144641951 _ 09157322725​